Örnek Etkinlik - 4

Örnek Etkinlik - 4

Suspendisse mollis magna non ipsum varius dictum. Morbi urna turpis, sodales et magna vel, euismod eleifend dolor. Nulla venenatis aliquam odio, vel auctor dolor semper id. Maecenas scelerisque lobortis accumsan. Aliquam condimentum, lacus sed tempor vulputate, magna tellus condimentum sapien, vitae semper est libero non sem. Sed vestibulum, libero at consectetur laoreet, metus augue blandit tortor, nec euismod lectus justo non elit. In mi ante, commodo id auctor blandit, feugiat quis augue. Nam enim nibh, varius nec ante ullamcorper, suscipit suscipit turpis. Pellentesque tempus tortor in consequat pellentesque. Mauris molestie justo a felis tempor, congue rutrum augue ultricies. Duis ut sem imperdiet, consectetur quam vel, aliquet ligula. Etiam lacus diam, posuere at iaculis vel, consequat in ex. Cras accumsan convallis sem, at pretium lorem mattis quis.

Biz Kimiz?

Selas Sigorta Eksperliği Ltd. Şti. kurucu ortaklarının değişik sektör ve alanlarda kazandırdıkları geniş tecrübe ve bilgi birikimini; yangın, doğal afet, hırsızlık, mühendislik, inşaat ve nakliyat hasarlarının araştırılması, doğru ve hızlı şekilde değerlendirilmesinin teminini sağlamak için sigortacılık sektörüne hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur.

2012 Yılından bu yana merkez ofisi İzmir Karşıyaka'da faaliyette bulunan Selas Eksperlik, Balıkesir Ayvalık ilçesine açtığı şube ile de bölgede hizmet vermeye devam etmektedir.​Risk analizi ve raporlama hizmetleri üzerine de faaliyette bulunan Selas Sigorta Eksperliği Ltd Şti, başta Türkiye olmak üzere Ortadoğu ve Avrupa'da risk analizi çalışmalarını gerçekleştirerek sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.